2017 güncel mail adresleri
2017 firma mail adresleri
2017 Türkiye toplu mail adresleri
Firma Mail Adresleri
Yabancı Toplu Mail Adresleri
Mail Toplama Programı
Sektörel Mail Adresleri
Toplu mail Gönderme Programı
Toplu mail Gönderimi
Şehirlerin mail adresleri
Otel mail adresleri
Eczane mail adresleri
Firmalar telefon rehberi
İstanbul mail adresleri
Hizmetlerimiz & Ürünler
» Anasayfa
» Toplu Mail Adresleri
   • Firma Mail Adresleri
   • Sektörel Mail Adresleri
   • Türkiye Toplu Mail Adresleri
   • Şehirlere Göre Mail Adresleri
   • Yabancı Toplu Mail Adresleri
   • Türkiye Firmalar Telefon Rehberi
» Toplu Mail Programları
   • Toplu Mail Gönderim Programı
   • Mail Toplama Programı
   • Mail Doğrulama Programı
» Son Eklenen Sektörel Mail Listeleri
» Sık Sorulan Sorular
» Referanslar
» Sipariş
» Site Haritası
» İletişim

İletişim Bilgilerimiz

info@toplumailbank.net
siparis@toplumailbank.net
 
0 224 241 61 47
0 554 857 30 06

toplupostahizmetleri@hotmail.com


Etiketler: Toplu mail, güncel email, 2017 mailler, e-posta adresleri,  
Türkiye Toplu Mail Adresleri
HTML clipboard

2017 yılı güncel, Türkiye firma mail adresleri rehberinde toplam 632,205 adet güncel firmalara ait mail adresi bulunmaktadır. Esnaf ve tacirlere ait Firmalar mail adresleri paketimiz "com.tr, net.tr " gibi kurumsal uzantılar ve bununla birlikte tamamen firmaların kendi uzantıları ile biten mail adreslerinden oluşmaktadır. Ürün ve hizmetlerini, firmalara tanıtmak amacıyla mail gönderimi yapmak isteyen müşterilerimizin en çok tercih ettiği mail adresleri paketimizdir.Ürün Fiyatı: 69 TL

HTML clipboard


 HTML clipboard

Firma Mail Adresleri -Ticari Rehber            

Güncellenme tarihi : 2017


Web sayfamız da satışını yapmakta olduğumuz, email listelerimiz, firmaların kendi web sayfalarında, halka açık halde bulunan iletişim bilgilerinden sağlanmıştır. Firmalar, kendileri ile iletişim kurulması için bu email adreslerinin kullanılmasını tercih etmektedirler. Hiçbir şekilde kişisel mail adresi içermez. 
Tamamen ticari rehber niteliğindedir. Oluşturulma amacı; şirketler arası ticaretin arttırılmasına fayda sağlaması ve firmaların kendi aralarında ki ticari faaliyetlerinde kullandıkları email adreslerini rehber halinde sunmaktır. Kişisel tanıtımlar için uygun değildir. Bu amaçla kullanılamaz.

İhtiyacınız olan tüm sektörel mail adreslerini, karma olarak bulabileceğiniz firma maillerinin listesi paketinin içerisin de tamamen güncel halde 632,205 adet adet toplu mail adresi bulunmaktadır. Bu paketimiz hazırlanırken, özellikle "com.tr ve net.tr" gibi kurumsal etiket taşıyan domain uzantılı mail adreslerini dahil etmiş bulunmaktayız. 4 yıldır titizlikle yapılan uğraşlarımız neticesinde, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını toplu mail gönderimi ile yapan firmalar için son derece kaliteli bir veri bankasını sizlere sunmuş bulunmaktayız.

İşyerleri mail adresleri ve sektörel mail adresleri listelerimiz hazırlanırken; meslek odaları, ticaret odaları, fuar kayıt listeleri ve firmaların web siteleri kaynak alınmıştır. Ayrıca, sadece belirli sektörlerin toplu mail adreslerini almak isterseniz kişiye özel mail adresleri listemizi de inceleyebilirsiniz.

Güncellik ve tamamen sektörel mail adreslerinden oluşması nedeniyle, Türkiye Firma Mail Adresleri paketimiz, kesinlikle Türkiye'de bir ilk ve en güçlü arşiv paketidir. Firma mail adresleri paketinde herhangi bir sektörel ayrım bulunmamaktadır.

Türkiye firma mailleri  listesin de toplam 632,205 adet adet güncel firmalar mail adresi bulunmaktadır.  Esnaf ve tacirlere ait Şirketlerin mail adresleri paketi, "com.tr, net.tr" gibi kurumsal uzantılar ve bununla birlikte tamamen firmaların kendi uzantıları ile biten mail adreslerinden oluşmaktadır. Ürün ve hizmetlerini, firmalara tanıtmak amacıyla mail gönderimi yapmak isteyen müşterilerimizin en çok tercih ettiği mail adresleri paketimizdir..

Mail gönderimi yapan firmalar, ticari işletmelere email gönderimi yapmak istediklerin de genellikle sadece bireysel mail adresleri bulabildiklerinden, iletileri doğru mail adreslerine ulaşmaz . Şirket mail adresleri listemiz de, tamamen firmaların mail adresleri ile karşılaşacağınızdan, ticari mailleriniz tam olarak doğru adreslere gönderilmiş olacaktır.

Sizi ve firmanızı, ticari anlamda potansiyel hedef kitlenize tam olarak ulaştırmayı sağlayacak eşsiz bir firma mail adresleri arşividir.

 


 

Aşağıda ki listede Firma mail adresleri listesin de karma olarak bulunan sektörlerden bazıları verilmiştir.


Bu ürünü Kredi Kartı ile satın almak isterseniz, sayfanın en alt kısmında bulunan PAYPAL çerçevesi içerisinde ki SATIN AL butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.

Banka havalesi yöntemi ile almak isterseniz, yukarıda ki SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, açılan sayfada bulunan hesap numaralarımızdan birine ödemenizi yapabilirsiniz.

Ödemenizi yaptıktan sonra sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.  

5 dakika içinde mail adresinize bir link göndereceğiz, bu linke tıklayarak mail adreslerini hemen bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lütfen ödemenizi yaptıktan sonra bize bilgi veriniz.


  
Değerli www.toplumailbank.net kullanıcısı, aşağıdaki SATIN AL butonuna tıklayarak bu ürünü kredi kartınız ile Paypal güvenli ödeme sayfasından satın alabilirsiniz.
Ödemenizi yaptıktan sonra mail adresinize bir link göndereceğiz. Bu linke tıklayarak satın almış olduğunuz ürünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

2017
toplumailbank
.net
Copyright © 2005 - 2017 toplumailbank Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı, toplumailbank'a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz. Powered By Medyax
Türkiye Toplu Mail Adresleri - Toplu Mail Bank
Türkiye mail adresleri paketi 2017 yılı güncel mail adreslerinden oluşmaktadır. e-posta adresleri
toplu, mail, adresleri, güncel, mailler